Sušící skříně

Se sušící skříní NIMO můžete sušit prostěradla, ubrusy, košile i s ramínkem, svetry, kabáty, saka, kalhoty - svrchní oblečení i s ramínkem, pracovní oblečení, sportovní oblečení, boty. Také můžete sušit mokrý citlivý textil, jako bývá vlna a hedvábí, sušené společně vhodnou teplotou. Mohou sloužit jako šatna pro mokré kabáty, boty apod. pro školy, školky, chaty, chalupy, penziony, sportovní zařízení, pro pracoviště s prací ve vlhku (hasičské sbory, potápěči), zdravotní zařízení, domácnosti apod.

Praktická sušička

Nimo sušička znamená moderní sušení. Zabírá pouze malou plochu, má zaoblený design, je určená pro různá prostředí - privátní bydlení, různá pracoviště, sportoviště, mateřské školy, horské chalupy a penziony. Má malé provozní náklady, moderní ventilační systém. Nimo sušička má vestavěný vícepolohový časovač se stupnicí a termostat pro nastavení teploty sušení. Skříň se také používá pro sušení prádla bez ohřevu, pouze s ventilátorem. Sušicí skříň Nimo umožňuje efektivní sušení s nízkou energetickou náročností.

Různé typy

EASY DRYER - klasická sušicí skříň s manuálním ovládáním teploty a času sušení.

SENSOR DRYER - NOVINKA roku 2020 - sušička s elektronickým ovládáním a sensorem vlhkosti prádla = vypne automaticky pokud je prádlo suché

ECO DRYER - nejúčinnější, nejtišší a energeticky nejúčinnější sušicí skříň na trhu, Využívá technologii tepelného čerpadla.

Počet produktů: 6

Zobrazení 1-6 z 6 položek

Aktivní filtry

Zobrazení 1-6 z 6 položek