Spalovací eko toaleta CINDERELLA GAS na plyn

150 000,00 Kč
S DPH

AKCE 2023 - plus dárek

PLYNOVÁ SPALOVACÍ TOALETA
Cinderella je plynová spalovací toaleta, která zpopelní moč a fekálie při vysoké teplotě. Všechno co zbude je popel, asi jeden kávový šálek na osobu za měsíc. Popel zcela je bez bakterií a je ideální jako hnojivo. Ke svému provozu nepotřebuje přívod 220 V.

cinderella-gas2014_TextPageCrop.png

Cinderella Gas pracuje na propan a 12 V řídicí proud. Spalovací proces se děje při vysokých teplotách a vzniká minimální množství popela. Design plynu je založen na osvědčeném konceptu Classic. Tato toaleta se používá na místech, které neposkytují energii vody.WC vyžaduje 12 V proud pro své elektroniku a chladicí ventilátor. Je možné použít solární panel.

Tím, že nepotřebuje žádnou vodu na WC je vhodný i pro chladné místnosti. Popelník lze snadno vyjmout a vyprázdnit. Při běžném použití, pět osob, to je požadováno pouze jednou týdně. Pro zajištění bezpečného provozu toalety nesou potřebná povolení, jako je Nemko, DBI a CE.

Výhody spalovací toalety :
• Snadná instalace
• Zabírá malý prostor
• Snadná obsluha
• Ekologická a bez zápachu
• Až pro 14 lidí trvale
• I pro děti
• Bez vody, chemikálií, bez septiku a drenáže


Odkaz na švédské video a na YouTube :

https://www.youtube.com/watch?v=7W09vKVjBiA

https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=Z1h7sWr4ywM&feature=emb_logo

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=5eMDMC4_Zqo&feature=emb_logo

Cinderella má kapacitu až 14 lidi trvale, a je vybavena platinovým katalyzátorem pro bez zápachové zpopelnění. Toaleta pracuje kdekoli tam kde je elektřina, například v domech, letních domech, chatách, chalupách a dočasných organizačních ubytováních..

Kvalita a ovládací bezpečnost
Cinderella byl testovaná a schválená SEMKO, EMC-testy v souladu s EU pokyny a je CE-označená. Rám je vyráběný z nerezové oceli a mísa ze skleněného vláknem- vyztuženém plastu. Spalovací komora je dobře izolovaná a toaleta je vybavená tepelnou ochranou. Integrovaná baterie, která je účtovaná kontinuálně, zaručuje dokončení chlazení spalovací komory dokonce v případě výpadku elektrického proudu. Dveře k spalovací komoře nemohou být otevřeny, dokud je poklop otevřený.


Funkce a použití
Ventilátor toalety se rozeběhne, jakmile zvednete víko. Umístěte nepromokavý sáček do mísy pokaždé, když vy použijete toaletu. Zavřete víko když jste skončili a začne hoření stlačením spouštěcího tlačítka. Toaleta může být použita, i když probíhá spalování. Platinový katalyzátor odstraňuje zápach z odváděného vzduchu, který je přes 30°C vyšší, než pokojové teploty. Spalovací čas je 40 nebo 70 minut, a velikost popele ve spalovací míse rovná se asi jednomu kávovému šálku na osobu za měsíc.
Garanční lhůta a servis
Cinderella je zajištěna proti výrobním chybám po dobu dvou let. Prosím kontaktujte vašeho nejbližšího maloobchodníka, jestli vy máte nějaké otázky na záruku či servis.
Technické specifikace
Výška sedátka................... 530 mm
Výška............................590 mm
Šířka............................385 mm
Hloubka..........................585 mm
Váha..............................30 kg
Kapacita.....................do 14 osob
Ventilační roura...............Ø 110 mm
-max. výška 3.5 m
Kapacita ventilátoru..........175 m3 /h

Spotřeba plynu .................125 g/ 1 spalování

Místo, kde je toaleta instalovaná musí být dobře větraná. 

Místo nevyžaduje žádné teplo..
ZBOŽÍ POUZE NA OBJEDNÁVKU.
POKUD JE ODVĚTRÁNÍ VÍCE JAK 3,5 m, JE TŘEBA PROVEDENÍ CINDERELLA STARK !

INSTALAČNÍ SADA NENÍ SOUČÁSTÍ DODÁVKY. Je to opční doplněk - viz Příslušenství.

Od roku 2014 byla provedena inovace v přívodu vzduchu - ze zadní strany toalety u typu Comfort. Tato změna působí na účinnější cirkulaci vzduchu a podporuje tím spalování odpadu.

  • Spotřeba energie během provozu 3000W
Cinderella 220V

Ke stažení

Příloha 11

Návod na instalaci a obsluhu

Ke stažení (1.87M)