Pisoár Uridan® - Admiral, bílý, H

30 000,00 Kč
S DPH

Uridan pisoár je navržen a stavěný pro odvod do odpadu, vonící, biologicky odbouratelný, plně rafinovaný rostlinný olej, plave na vrcholu moči v odpadní "pasti".

Barva : Bílá

Materiál : Keramika

Odpad : Horizontální

Úklid a údržba - Denní úklid
Stejně jako jakýkoli jiný typ pisoáru Uridan ® bez vody, není třeba pisoár čistit denně.

Čištění Uridan ® pisoáru je rychlé a snadné, protože unikátní design znamená, že nejsou žádné vnitřní hrany, kde je možné usazování moči. Používání detergentů není nutné, stačí sprej Uriclean ® do pisoáru a otřete kapesníkem na jedno použití. Kompletní sada pokynů pro čištění je poskytována ke každému nákupu.

Bude pisoár zapáchat, jestliže nepoužíváte vodu?
Ne, to není cítit. Pisoár je navržen s hladkým povrchem, bez oplachovacích ráfků, kde se může moč shromáždit. Proces čištění odstraní všechny sušiny moče do nádoby a po stranách pisoáru. Zápachy se obvykle vyskytují u pisoárů s oplachem vodou a je způsobena kombinací vody a moči mícháním.

Bez vody - bez zápachu!
Také odstraněním vody se odstraňuje prostředí pro bakterie a viry, které potřebují k přežití, a protože není tam žádná úchytka snižuje se riziko přenosných chorob.
VÝHODY POUŽÍVÁNÍ SUCHÝCH PISOÁRŮ.
Zásadní úspory vody
Uridan® pisoáry pracují bez vody, a dokonce i jejich čištění vyžaduje méně vody než konvenční čisticí splachovací systémy. Každý soukromý, obchodní nebo průmyslový pisoár, který je nahrazen Uridan® pisoárem ušetří asi 65.000 litrů vody za rok. Tím se snižuje zátěž na kanalizace a čistírny odpadních vod.

Náklady
Uridan® pisoáry za sebe zaplatí v průběhu několika měsíců či několika málo let v závislosti na tom, kde jsou instalovány. V porovnání s konvenčními splachovací systémy, jsou úspory dosažené v provozních nákladech (voda, čištění a údržby). Uridan® pisoáry jsou také výrazně levnější pro nákup a instalaci v nových budovách.

Úspory energie
velké úspory vody také znamenají úspory několika set kilowatthodin energie za rok, pokud budeme brát v úvahu rozvod vody a později čištění odpadních vod.

K životnímu prostředí
pisoáry bez vody pozitivně přispívají k životnímu prostředí. Nepřítomnost vody na splachování snižuje spotřebu vody, která je stále nedostatkové zboží v některých oblastech. Vzhledem k tomu, žádná voda nejde do kanálu, další odpadní vody nejsou generovány při léčbě. těsnící kapalina je biologicky odbouratelný.

Nízká poruchovost
Obecně vyžadují minimální údržbu. Absence splachovače eliminuje chlopně a snižuje možnosti manipulace. Navíc, vzhledem k přetečení ucpané kanalizace a vandalismu je snížen z důvodu velkého množství vody nejsou vyprázdněna.
výhody:
1.Bez zápachu - 100% záruka!
2.Bez močových kamenů ve vodě!
3.Bez přívodu zásobování pitnou vodou!
Žádná pitná voda potrubí, kterým se
4.Bez nákladů na odpady!
5.Žádná tlaková spojení!
6.membránové technologie v URIDAN!
7.Žádné těsnění, a tak bez jakýchkoliv vad!
Olej tvoří zátku kapaliny, brání zápachu moči od propuštění do ovzduší. Vzhledem k tomu, moč kanalizace přes otvory v krytu z nerezové oceli, prochází olej a z odpadního potrubí. Ve skutečnosti past odpadů se chová jako "S ohyb".

KH-6-W