SUCHÁ TOALETA PACTO

49 800,00 Kč
S DPH

Pacto - WC bez elektřiny a vody

Pacto je náš první produkt, který je založen na jednoduché revoluční technice. Od začátku se stal oblíbeným a mezi našimi zákazníky je stále oblíbený, protože nabízí zcela nové řešení starého problému. Pacto funguje jako normální záchod, ale bez vody. Místo toho splachování probíhá pomocí fólie, kterou je záchodová mísa překryta. Odpad je zapouzdřen do splachovací fólie a je sváděn dolů do odpadní nádoby pod toaletou. Zákazník pravidelně vyprazdňuje odpadní nádobu. Pacto nepoužívá elektřinu ani vodu a funguje za všech teplot a klimatických podmínek. Proto je Pacto ideální pro použití v malých prostorách v zemi. Pacto se používá v náročných situacích, například v oblastech katastrof. 

Pacto funguje jako normální toaleta – ale bez vody. Splachování místo toho probíhá pomocí tenké fólie, která pokrývá záchodovou mísu. Při každém spláchnutí splachovací fólie zapouzdří odpad a přivede jej do odpadní nádoby pod toaletou. Zde se shromažďuje odpad balený do splachovací fólie. Nádobu na odpad si v pravidelných intervalech vyprazdňujete sami – a protože je odpad zapouzdřený, vyprazdňování je jednoduché a hygienické. Protože Pacto nepoužívá elektřinu ani vodu, neexistují žádná omezení použití. Toaleta funguje za všech teplot a klimatických podmínek.

Existují dva způsoby instalace Pacto: s
odpadní nádobou nahoře nebo pod podlahou. Sami si vyberete, která vám nejlépe vyhovuje.

Instalace 1

Umístění nádoby na odpad uvnitř koupelny umožňuje snadné vyprazdňování a také znamená, že nemusíte dělat díru v podlaze. Toaleta je umístěna na Pacto Podium, které obsahuje sběrné pytle na odpad. Důležité je doplnit ventilačními trubkami pro odvětrání pódia.

Instalace 2

Umístění nádoby na odpad pod podlahu je vhodné, pokud máte například pod toaletou prostor pro prolézání. Tento typ nastavení je také ideální pro staré přístavky. Pokud se rozhodnete umístit Pacto přímo na podlahu, pod záchodem se vytvoří otvor, kterým se přivádí splachovací fólie. Nádoba na odpad se v tomto případě vyprazdňuje zvenčí nebo přímým přístupem do prostoru pod podlahou. Potřeba větrání u tohoto typu instalace se liší v závislosti na přívodu čerstvého vzduchu.

Kupte si sáčky/splachovací fólii na kompostování nebo polyetylen, když si objednáte toaletu.

WC
484 mm hloubka
483 mm šířka
415 mm výška sedáku
16 kg


Pódium (příslušenství)
817 mm hloubka
560 mm šířka
219 mm výška
20 kg

Máte záruku 5 let!

Nejčastější dotazy k suché toaletě Pacto

Zde naleznete odpovědi na nejčastější dotazy k toaletě Pacto. Pokud zde nenajdete odpovědi na svou otázku, kontaktujte svého místního prodejce.

Odděluje Pacto moč?
Ne. Když používáte toaletu Pacto, se všemi odpady se hospodaří společně. Jde o jednoduchý a zdroje šetřící způsob péče o moč, která se v případě separačních roztoků musí ředit 8-10násobkem jejího množství ve vodě.

Co se stane, když hodím věci do Pacto?
Hygienické předměty, jako jsou vložky, tampony a plenky, se při kompostování nerozpadají. Ostré hrany mohou také poškodit splachovací fólii, proto by Pacto neměl být používán jako odpadkový koš.

Co se stane, když bude velmi horko/chladno?
Toaleta Pacto není ovlivněna počasím. Toaleta funguje stejně dobře na Antarktidě i v Africe a lze ji tedy používat po celý rok a za každého počasí.

Viděl jsem, že existují dva různé typy cívkové fólie. Který je pro mě ten pravý?
Pro většinu lidí je výhodnější organická splachovací fólie. Je biologicky rozložitelný, což znamená, že se svého odpadu zbavíte snadno a zdarma. Pokud však máte staré elektrické WC Pacto, musíte použít splachovací fólii z polyetylenu.

Musím při vyprazdňování a likvidaci odpadu přijmout nějaká zvláštní opatření?
Ne. Při správné instalaci a používání toalety Pacto je veškerý odpad zabalen do neprodyšné splachovací fólie, takže nikdy nepřijdete do kontaktu s odpadem nebo bakteriemi.

Spotřeba svitkové fólie je stejná na A i EKO. (Délka splachovací fólie je ale typ A = 39m. EKO = 40m.)
Počet návštěv těžko říci, jelikož pouze splachování moči vyžaduje cca. 5 cm a pokud uděláte celou párty, trvá to cca. 20 cm. Na 1 balení coil fólie byste měli vystačit zhruba na sezónu.

PACTO toaleta